FANSHOP

U17: Radost, když hra plyne

13. 5. 2019 | Redakce

U17: Radost, když hra plyne

V anglickém týdnu předvedli hráči ročníku 2002 a 2003 gólovou kanonádu. Na hřištích soupeřů vsítili celkem 7 branek! Lépe si vedli na hřišti Českých Budějovic, kde vsítili hned 6 branek a soupeře porazili.25. kolo, sobota 11. 5. 2019, 13:15
Č. Budějovice Č. Budějovice
2:6
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Kozojed, Noll, Křenek, Hypius – Mejdr (Efenberk), Uhlíř, Hudec (Chalupa) – Novotný (Drtina), Kočí (Tomek), Ulman (Helík).
Branky: Uhlíř, Křenek, Novotný, Noll, Kočí, vlastní.

Komentář

Jeden fotbalový týden stačil na to, abychom prožili dvě nesmírně silné, akční a obohacující hry.

Odehrané minuty vykazovaly vysoké herní souznění mezi hráči s množstvím velmi pohledných, ovšem zároveň také efektivních fotbalových akcí. Dukelácký záměr byl očividný - tvořit hru. Útočilo se buď na branku, nebo na míč, nic mezi neexistovalo.

Spokojenost u klíčových ukazatelů výkonnosti pramenila z hlasité komunikace a podpory, svižné kombinace s aktivní hrozbou do branky soupeře, více než deseti střeleckých pokusů, situačního přizpůsobování týmového presinku a vysoké soubojové intenzity.

Za zmínku stojí v neposlední řadě také jedna výrazná emoční korektivní zkušenost. Když jsme s Viktorkou vypadli kvůli negativním emocím na 5 minut z koncentrace, soupeř dvakrát skóroval. Jakmile se podobný zlomový okamžik opakoval s Dynamem, vrátili jsme se okamžitě do přítomného okamžiku hry a nastartovali tak drtivý závěr se třemi vstřelenými góly. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu