PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U17: Proti celku Čáslavi jsme doma vysoko vyhráli

25. 9. 2017 | Redakce

U17: Proti celku Čáslavi jsme doma vysoko vyhráli

Po velkém množství neproměněných šancí v prvním poločase, který skončil 2:0, se povedlo týmu v druhém dějství vstřelit pět branek.7. kolo, neděle 24. 9. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
7:0
(2:0)
ČáslavČáslav

Dukla Praha: Šmejkal – Urban, Peake, Březina, Mládek – Kozel, Novotný, Mentberger (41. Jeřábek) – Watkins (41. Zacharchenko), Kubeš, Jančí (41. Haniak).
Branky: 18. Kozel (Kubeš, Mládek), 27. Kubeš (Mládek, Watkins), 57. Zacharchenko (Březina, Jeřábek), 63. Kubeš (Březina, Jeřábek), 65. Kozel (Urban, Novotný), 72. Jeřábek (Kozel, Kubeš), 77. Zacharchenko (Mládek, Kubeš).

Ohlasy trenérů

David Šrámek: "Do utkání 7. kola jsme chtěli vstoupit hodně aktivně, protože jsme hostili tým z poslední příčky tabulky. Od začátku utkání jsme určovali tempo hry a dokázali jsme si vypracovat několik střeleckých příležitostí, které v prvním poločase dokázali do gólového konce dotáhnout v 18. minutě Kozel a ve 27. minutě Kubeš. Do druhého poločasu jsme udělali tři změny, kde jsme kromě známých tváří Haniaka a Jeřábka mohli poprvé vidět v soutěžním utkání i Kyryla Zacharchenka, ukrajinského středopolaře, který s týmem již dlouhou dobu trénuje. Kvůli komplikacím, které doprovázejí mezinárodní přestupy nezletilých hráčů, se však na trávník dostal až toto utkání. Soutěžní debut Kyrylovi vyšel skvěle a dvěma brankami se připojil ke střelcům v druhém poločase, kde ho doplnil Jeřábek a druhými trefami v utkání i Kozel a Kubeš. Děkujeme soupeři za sehrané utkání a my už se můžeme těšit na další kolo, ve kterém nás bude hostit celek Pardubic."

 


Fotogalerie


Partneři klubu