FANSHOP

U17: Ostrý zápas nahoru dolů skončil nakonec remízou

19. 1. 2016 | Redakce

U17: Ostrý zápas nahoru dolů skončil nakonec remízou

Další zápas proti soupeři, hrajícímu ČFL staršího dorostu, byl vyrovnaný a prověřil nás po všech stránkách. Dvakrát jsme vedli a v závěru jsme byli rádi za cenné vyrovnání.ZTM, neděle 17. 1. 2016, 14:00, Bedřichovská ul.
Meteor Meteor
3:3
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Roub - Hamborský (80. Bell), Šmalcl, Mašek (45. Kysela), Bell (65. Mašek) - Mentberger (60. Bažo), Kott, Bělíček - Bažo (45. Palivec), Mruvčinský, Šolaja.
Branky: 7. Šolaja (Bažo, Kott), 60. Bělíček (Bažo, Mentberger), 87. Šolaja (Kott, Mruvčinský).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: „Proti soupeři, který hrál v některých momentech na hranici tvrdosti, jsme z pohledu ofenzívy odehráli velmi slušné utkání. Znovu jsme vstřelili po pěkných akcích tři branky, škoda jen prováhání včasného zakončení v některých dalších příležitostech. V defenzívě jsme tentokrát až tak přesní nebyli. Dvakrát jsme nechali hráče Meteoru neobsazené a umožnili jim vyrovnat a po z našeho pohledu zbytečné, avšak správně odpískané penaltě šli domácí v 82. minutě do vedení. Aktivitou jsme si však do konce utkání vytvořili dvě dobré šance a jednu z nich dohráli do zaslouženého vyrovnávacího gólu. Škoda jen zranění Mentbergera po zbytečně tvrdém zákroku soupeře.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu