U17: O víkendu jsme hostili tým Teplic

FK Dukla Praha

21. kolo, Česká liga dorostu U17 A 2016/17

FK Teplice

Sestava domácí: Kundrát – Kadlec (44. Pelc), Novák, Vilímek (41. Čureja), Popovič (41. Rogers) - Vácha, Soukup, Trávníček – Houha (51. Fyman), Bílek, Rattay.

Sestava hosté:

• Branky: 0. Novák, 64. Knapík, 70. Franc.
Po vyrovnaném poločase, kdy se klukům nepodařilo proměnit vytvořené příležitosti. Se třikrát prosadil soupeř a zaslouženě vyhrál.

Hodnocení trenéra:

Jan Roule: „Výsledek zápasu nás mrzí především kvůli tomu, jak dobře kluci trénovali po celý týden. Ve všech hrách a cvičeních byl obrovský náboj, nasazení, přesnost a kvalita a všechny tyto aspekty jsme nedokázali přenést v plné síle do zápasu. Přes to všechno jsme si v prvním poločase vypracovali tři slibné příležitosti, bohužel ani jedna z nich neskončila za zády hostujícího brankáře. Ve druhém poločase se náš výkon neustále zlepšoval, hráli jsme více nátlakově, rychleji jsme přihrávali a soupeře zatlačovali na svoji polovinu hřiště, když v 60. minutě po centru hosté skórovali přesnou hlavičkou. Od tohoto momentu nám chyběla větší přesnost, souhra a soupeř si zaslouženě připsal další dvě branky ve zbytku zápasu.“