U17: Na Julisce s Olympií HK s minimální efektivitou v zakončení

15. 10. 2019 | Redakce

U17: Na Julisce s Olympií HK s minimální efektivitou v zakončení

V dalším kole ligy se naše sedmnáctka utkala s Olympií Hradec Králové. Kluci svého soupeře porazili těsně 3:2.10. kolo, neděle 13. 10. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
3:2
(3:1)
Olympia Hr. KrálovéOlympia Hr. Králové

Dukla Praha: Gothard - Novotný (46. Ulman), Löffler (46. Koula), Suchan, Rada - Břeh (70. Spilka), Krenciv, Samson - Barcal (46. Žiga), Dudek (46. Tomek), Pešan.
Branky: 5. Rada (Dudek), 36. Suchan (Samson), 38. Dudek (Pešan, Rada).

Komentář

Poločas utkání s Olympií jsme až na efektivitu v zakončení zvládli velmi dobře. Kromě tří branek jsme měli 12 vyložených příležitostí a dalších 5 zakončení do prostoru branky. Bohužel si i přes velkou snahu některých kluků s efektivitou v zakončení v posledních utkáních moc netykáme. Průběhy druhých poločasů jsou jak přes kopírák už několik týdnů. Velmi slušný úvod, ale bohužel bez branky. Pak přijde situace, kterou posadíme soupeře na koně a následuje nesourodá rozhozená hra, plná nepřesností a zbrklých řešení. I přesto jsme schopni si vytvořit několik vyložených možností, branky však ve druhých poločasech skoro nedáváme. K tomu je herní nedisciplinovanost některých jednotlivců už silně alarmující a budeme se tím muset vážněji zabývat. Většina kluků je rozhodně na té správné cestě – výborný přístup, pracovitost, spolupráce, herní aktivita, snaha nabírat další věci – ostatní se budou muset přidat. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu