PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U17: Doma jsme podlehli Hradci Králové o jednu branku

14. 5. 2018 | Redakce

U17: Doma jsme podlehli Hradci Králové o jednu branku

Do zápasu jsme měli skvělý vstup, do poločasu jsme však také třikrát inkasovali. Po přestávce jsme i přes velké množství šancí dokázali pouze snížit.25. kolo, neděle 13. 5. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
2:3
(1:3)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha: Šmejkal – Urban (40. Jančí), Křenek, Peake, Ludvíček – Jeřábek, Kozel, Zakharchenko (50. Novotný) – Hrubeš, Kubeš, Watkins (40. Hodek).
Branky: 5. Kubeš (Kozel), Hodek (Kozel, Jeřábek).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Už v páté minutě jsme šli do vedení, když Kubeš proměnil samostatný nájezd. V rozmezí 8. – 18. minuty jsme však dvakrát inkasovali po nedohraných rohových kopech a jednou po vtipném přehození brankáře po naší ztrátě ve středu hřiště. Do poločasu jsme měli několik dobrých šancí na snížení, Ludvíčka, Hrubeše i Watkinse však v silných šancích vychytal hostující brankář Král. V úvodu druhé půle měli hosté velkou příležitost, kterou nevyužili. V dalším průběhu utkání již byl obraz hry o dobývání hradecké branky. V 65. minutě snížil Jakub Hodek po další krásné Kozlově kolmici na 2:3 a vzápětí nastřelil tyč. Neujaly se ani další šance Hrubeše po krásné individuální akci, střela Jančího na zadní tyči ani hlavička Hodka z malého vápna či střela Kozla z prostoru penalty po zpětné přihrávce. Potvrdila se tak skutečnost, že v jarní části soutěže se nám opakovaně nedaří v dostatečné míře proměňovat velké množství šancí, které si jsme schopni vypracovat."

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem