U16: Ve třetím pražském derby jsme doma podlehli Slávii

11. 10. 2016 | Redakce

U16: Ve třetím pražském derby jsme doma podlehli Slávii

V oboustranně ofenzivně laděném utkání jsme doma nestačili na Slavii, která nás v prvním poločase předčila. Díky zvýšené aktivitě a větší přímočarosti jsme dokázali ve druhém poločase třikrát skórovat, což se však podařilo Slavii také.



9. kolo, sobota 8. 10. 2016, 12:30, Malý st. Strahov
Dukla Praha Dukla Praha
3:6
(0:3)
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha: Přibyl – Neruda, Futinec (41. Bican), Havlíček, Březina - Peake, Jeřábek, Novotný – Hodek (48. Mládek), Dostál, Janků
Branky:20. Eichler, 24. Vlasák, 26. Brojo, 48. Žambůrek (PK),61. Martinec,70. Vincour - 53. vlastní, 60. Dostál (PK), 65. Březina (PK)

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt: V prvním poločase jsme si nedokázali poradit s rychlým napadáním soupeře a jeho přímočarým přechodem do útoku po zisku míče. Takto jsme dvakrát inkasovali, třetí branku pak přidali Slávisté po rohovém kopu. Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Slavia nenapadala tak vysoko a my naopak zvýšili aktivitu směrem do ofenzivy. S první vstřelenou brankou jsme získali více sebevědomí a náš výkon byl mnohem odvážnější. I nadále jsme byli aktivní, a přestože jsme znovu inkasovali, odehráli jsme druhý poločas v porovnání s tím prvním výrazně lépe.

 


Fotogalerie


Partneři klubu