PORTRÉTY Z JULISKYJán Ďurica

U16: V utkání hraném ve vysokém tempu jsme na domácím hřišti přehráli Opavu

30. 1. 2017 | Redakce

U16: V utkání hraném ve vysokém tempu jsme na domácím hřišti přehráli OpavuV zápase dvou rozdílných poločasů jsme o půli zaslouženě prohrávali. V té druhé jsme byli naopak nebezpečnější a dvěma brankami dokázali nepříznivý stav otočit.

PU, neděle 29. 1. 2017, 12:00, Juliska
OpavaOpava

Dukla Praha: Přibyl (41. Absolín) – Verbík (41. Urban), Havlíček (60. Dostál), Březina, Mládek (41. Ludvíček) – Dostál (41. Mentberger), Peake (41. Jeřábek), Novotný (41. Kozel) – Jančí (41. Zacharchenko), Fencl (41. Hodek), Watkins (55. Jančí).
Branky Dukly: 16. Fencl (Watkins, Dostál), 59. Hodek (Jančí, Urban), 77. Hodek (Urban, Dostál).

Tomáš Kulvajt: "Hosté mohli jít do vedení hned v úvodu zápasu, když zahrávali penaltu po našem nedorozumění a faulu. Matěj Přibyl ji však chytil. I v dalším průběhu prvního poločasu byli hosté nebezpečnější a vytvářeli si více šancí. Přestože jsme šli po krásné akci a přesné koncovce Fencla do vedení, Opavští nám oplatili ještě v téže minutě stejnou mincí a do poločasu šli další brankou zaslouženě do vedení, které mohlo být vzhledem k množství šancí i výraznější. Druhý poločas se však nesl v opačném duchu. Včasným a důrazným napadáním jsme nutili soupeře k chybám a po rychlých přechodech do útoku si vytvářeli šance. Vyrovnání přinesl gól Hodka, který usměrnil do sítě přihrávku Jančího. Stejný hráč pak tvrdým volejem po centru Urbana rozhodl tři minuty před koncem o našem vítězství."