PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola

U16: V posledním mistrovském utkání jsme na Julisce zvítězili po penaltovém rozstřelu nad Libercem

12. 6. 2017 | Redakce

Pro kluky sváteční utkání, které se odehrálo na hlavním hřišti na Julisce, jsme dokázali po nepříznivém průběhu vyrovnat a následně (již potřetí na jaře) zvítězit po penaltovém rozstřelu.

14. kolo, sobota 10. 6. 2017, 10:15, Malý st. Strahov
2:1pen
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Absolín – Urban (51. Matoušek), Futinec (41. Bican), Březina, Ludvíček – Peake (51. Kozel), Dostál, Jeřábek – Jančí (41. Pátek), Fencl (41. Hodek), Watkins (59. Novotný)
Branky: 72. Bican – 62. Drobný

Tomáš Kulvajt: "V prvním poločasu měli hosté více zakončení, největší šanci jsme však měli my. Po centru Urbana hlavičkoval Watkins zblízka do brankáře a následnou dorážku Dostál nasměroval pouze do tyčky. Celkově však v naší hře bylo hodně nepřesností, což se ve druhém poločasu i díky střídáním zlepšilo. Lépe jsme kombinovali a vytvořili si i dobré šance, ty však měli také liberečtí, kteří jednu z nich po individuální akci v 62. min. proměnili. Ani obdržená branka nás však v aktivitě nezabrzdila a po jedné z šancí jsme zahrávali rohový kop, ze kterého se na zadní tyči prosadil první brankou sezóny Tomáš Bican. Zápas tak dospěl až do penaltového rozstřelu, ve kterém opět skvěle zachytal Vojta Absolín, který dva ze čtyř libereckých pokusů zneškodnil. My byli znovu stoprocentní a i díky tomu jsme zakončili sezónu vítězně."

Dnes v 10:15
FK Dukla Praha