PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli Hradci

13. 6. 2019 | Redakce

U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli Hradci

Naše šestnáctka v posledním zápase sezóny přivítala na svém hřišti Hradec Králové. Dukla bohužel nezvládla především první poločas, a poslední ligový zápas tak prohrála poměrem 0:3.29. kolo, neděle 9. 6. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
0:3
(0:3)
Hradec Králové BHradec Králové B

Dukla Praha: Spilka (46. Kinský) – Rada, Suchan (46. Koula), Löffler, Fojt – Krenciv, Kasal (72. Jakoubek), Villaseca – Žiga (46. Dudek), Tomek (58. Novotný), Barcal.

Komentář

Hradečtí, hrající ve středním-aktivním bloku nás první poločas předčili v agresivitě, přímočarosti a efektivitě řešení rychlých protiútoků. Všechny obdržené branky padly po akcích - jako přes kopírák. Chyba (ztráta) veprostřed hřiště, míč za naši obranu a proměněný samostatný nájezd soupeře. Ve druhém poločasu jsme přidali na důrazu, zrychlili kombinaci, ale i tak jsme si vypracovali jen 2-3 dobré možnosti k zakončení. Často jsme vybírali složitější varianty řešení, scházel nám kvalitnější pohyb bez míče a střelba ze střední vzdálenosti prakticky neexistovala. Zkrátka jsme se pramálo tlačili do zakončení. Doufám, že si z tohoto utkání dokážeme vzít ponaučení a na dobré věci, kterých bylo především druhý poločas dostatek, navážeme. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu