U16: V bojovném utkání jsme porazili Ústí nad Labem

7. 9. 2020 | Redakce

U16: V bojovném utkání jsme porazili Ústí nad Labem

Naše šestnáctka je zatím v letošní sezoně stoprocentní – kluci zapsali o víkendu už třetí vítězství v řadě. Tentokrát po přestřelce vyhráli na hřišti Ústí nad Labem 5:4.3. kolo, sobota 5. 9. 2020, 12:15
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
4:5
(2:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Ústí n. Labem:

Srp – Zavadil, Severa, Beran, Mach (46. Zeman S.), Herman, Tomšík, Kučera M., Ivanovskii, Havlík (26. Sedláček 67. Lank), Mráček (67. Kučera O.)

Dukla Praha:

Dudy – Prior, Rakotomavo, Haluza, Onderišin (45. Kolský) – Laredo, Babkam (45. Kožený), Šelicha, (56. Blokeš) – Špírek, (45. Urban), Uher, Blecha (45. Nguyen).

Branky: 12. Kučera M., 44. Ivanovskii, 50. Herman, 74. Kučera O. – 38. a 48. Laredo, 24. Prior., 26. Šelicha., 66. Kožený.

Komentář

Hra se od začátku přelévala ze strany na stranu, a přestože jsme měli častěji míč na svých kopačkách, nebezpečné situace si dokázali vytvářet i domácí, kteří se ujali ve 12. minutě vedení po nedůrazu v naší šestnáctce. 

Následně jsme se dostali do tempa a rychlými kombinacemi jsme začali přehrávat ústecké. Naše aktivita přinesla ovoce v podobě tří branek, které jsme vstřelili mezi 24. a 38. minutou. Kromě toho jsme si vypracovali řadu dalších silných situací, které bohužel gólem neskončily. Těsně před odchodem do kabin domácí z brejku snížili. 

I ve druhém poločase se hrálo bojovně s řadou osobních soubojů. Nám se podařilo vstřelit dvě branky a znovu jsme měli další spoustu příležitostí, které zůstaly nevyužity. Soupeř dvěma góly snížil a v závěrečných minutách dlouhými míči se snažil o vyrovnání. Naši kluci však odolali a dovedli utkání do vítězného konce.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček (Dukla Praha): „Utkání jsme odehráli dobře, přestože nám trochu vázla kombinace a bylo v naší hře spoustu nepřesností. I tak jsme si dokázali vypracovat spoustu příležitostí, ale na kvalitě zakončení budeme muset ještě pracovat v tréninku. Na druhou stranu jsme vstřelili pěkných pět branek, což je určitě dobrá vizitka. V obranné fázi jsme podstupovali řadu osobních soubojů po dlouhých míčích soupeře a nebyli jsme tak jistí a pevní jako v minulých utkáních. Závěrem je třeba všechny kluky pochválit za výkon a hlavně za vůli, díky které udrželi v závěru vedení a odrazili nápor soupeře. “

 


Fotogalerie


Partneři klubu