U16: V Teplicích jsme odehráli dobrou partii

30. 4. 2019 | Redakce

U16: V Teplicích jsme odehráli dobrou partii

V dalším kole ligy narazili kluci z U16 na o rok starší tým Teplic. Kluci odehráli skvělé utkání a bojovali do poslední sekundy, za což si vysloužili i pochvalu od trenéra. Nakonec to ale na body nestačilo a Dukla Teplicím podlehla.23. kolo, neděle 28. 4. 2019, 12:45
Teplice Teplice
2:1
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kinský – Novotný (59. Komani), Suchan Krenciv, Fojt – Kasal (59. Dudek), Villaseca, Špatenka – Jakoubek (46. Žiga), Tomek, Ulman.
Branky: 61. Suchan (Fojt).

Komentář

První poločas utkání s Teplicemi jsme odehráli velmi slušně herně, odvážně a s výborným nasazením. Škoda, že se nám nepovedlo dohrát některou z našich nadějných akcí nebo rychlých protiútoků, kterých jsme měli celkem dost. Ve druhém poločase už byla hra na obou stranách více rozhozená. Po rohovém kopu jsme vyrovnali, bohužel vzápětí z protiútoku po špatně nabraném protihráči v našem vápně šli domácí opět do vedení. Do konce utkání se kluci silně snažili o vyrovnání, domácí ale bránili velice dobře a poctivě. Nutno podotknout, že tepličtí v samém závěru neproměnili penaltu a samostatný nájezd. Každopádně výborné utkání a doufám, že v podobném trendu budeme pokračovat i nadále. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu