U16: Úvod utkání v Pardubicích rozhodl o vítězství domácích

16. 4. 2019 | Redakce

U16: Úvod utkání v Pardubicích rozhodl o vítězství domácích

Naše šestnáctka se v dalším kole ligy utkala s Pardubicemi. Již od začátku zápasu byl soupeř aktivnější a vstřelil dva góly. Dukla ve druhém poločase dokázala skóre jen korigovat na výsledných 2:1.21. kolo, neděle 14. 4. 2019, 12:30
Pardubice Pardubice
2:1
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kinský – Novotný (Kasal), Suchan, Fojt, Rada (65. Jakoubek) – Krenciv, Villaseca, Špatenka – Žiga (65. Komani), Tomek, Ulman.
Branky: 80. Villaseca (Kasal).

Komentář

Úvod prvního poločasu utkání v Pardubicích jsme v defenzivních součinnostech vůbec nezvládali. Komunikace byla nedostačující, měli jsme velké problémy s míči za obranu, vzájemné zajišťování nefungovalo a nabírání protihráčů ve vápně jen „na oko“. Domácím jsme nechávali moc prostoru a jejich vedení 2:0 bylo naprosto zasloužené, a to měli i další příležitosti. K naší hře jsme se dostali cca od 25 min, bohužel jsme branku domácích ohrožovali minimálně. Chyběli nám přímočařejší, kvalitnější akce s doplňováním a rozhodně nám sházel i pohyb a také změna myšlení v náběhových situacích. Ve druhém poločase jsme více drželi míč, snažili jsme se něco vymyslet, domácí ale byli v obraně velice kompaktní a podnikali velmi nebezpečné protiútoky. Pár příležitostí jsme si i dokázali vytvořit, bohužel nám v zakončení, dorážce, individuálním průniku pokaždé něco scházelo. Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu