PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký

U16: Sobotní zápas proti Bohemians 1905 v rámci MVM skončilo vítězstvím 5:0

9. 8. 2016 | Redakce

U16: Sobotní zápas proti Bohemians 1905 v rámci MVM skončilo vítězstvím 5:0

V sobotním zápase Memoriálu Vlastislava Marečka se hráči U16 utkali na hřišti v Hrdlořezích s extraligovým týmem Bohemians 1905. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 5:0 ve prospěch našeho týmu.

PU, sobota 6. 8. 2016, 10:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905

Dukla Praha: Přibyl - Vilímek (65. Březina), Jarovský, Havlíček, Urban (41. Futinec) - Zacharchenko (65. Kozel), Novotný, Jeřábek - Hodek (65. Novák), Dostál, Mládek.
Branky: 32. Dostál (Urban), 34. Mládek (Hodek), 38. Dostál, 50. Novotný (Mládek, Dostál), 61. Dostál (Jarovský, Mládek).

Trenér Filip Soukup: "Do utkání jsme vstoupili vlažně a prvních 15 minut jsme se hledali a pouze sekundovali aktivnímu soupeři, který nás předčil v osobních soubojích a především v rychlé přechodové fázi. Do té doby jsme mohli inkasovat minimálně čtyři branky, ale díky Přibylovi i laxnímu zakončení domácích útočníků svítil stav skóre 0:0. Postupem času jsme se adaptovali na náročnější hru soupeře a hned z první šance zaskočili do té doby suverénního soupeře. Během pěti minut se nám podařilo rychlými a přesnými kombinacemi dokonale využít zaskočeného soupeře a než se hráči Bohemians vzpamatovali, svítil již na ukazateli skóre stav 0:3! Ve druhém poločase jsme si počínali mnohem odvážněji a prezentovali se více týmovou hrou, ve které jsme již dominovali a to především ve středu pole. Ve zbytku utkání jsme přidali další dvě branky, které posunuly skóre až na stav 5:0. Je potřeba poděkovat a vyzdvihnout výkon hráčů Bohemians, kteří i přes nepříznivé skóre předvedli disciplinovaný a kvalitní výkon. Naši kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, ve které si začínají počínat více jako tým."