FANSHOP

U16: Se Sokolovem jsme po velmi dobrém výkonu uspěli

1. 9. 2020 | Redakce

U16: Se Sokolovem jsme po velmi dobrém výkonu uspěli

V dalším kole divize mladšího dorostu se naše šestnáctka potkala s týmem Sokolova. Na velmi dobře připravené suchdolské trávě jsme předvedli pozorný a aktivní výkon a zvítězili po hezkých brankách v poměru 4:0.2. kolo, sobota 29. 8. 2020, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(3:0)
SokolovSokolov

Dukla Praha:

Havlíček J. – Kolský (45. Valentík E.), Haluza O., Rakotomavo T., Prior L. – Šelicha M. (45. Laredo T.), Uher P. – Pištora M. (45. Čejka O.), Blokeš O. (60. Bohiňák B.), Kotík L. (45. Nguyen T.)

Sokolov:

Beran – Schulz, Pipta (46. Fürst), Raclavský, Fuchs, Rampa, Řezníček, Rmoutil, Erlebach, Horvát (80. Jelínek), Mládek (54. Kucharik)

Branky Dukly: 2. a 44. Blokeš O., 23. Rakotomavo T., 74. Valentík E.

Komentář

Od začátku jsme předváděli aktivní výkon a hned ve druhé minutě se nám po důrazné hře našich útočných hráčů podařilo vstřelit úvodní branku. Kluci i nadále zůstali koncentrovaní a měli hru pod kontrolou. Velmi dobře jsme měnili tempo hry, kdy se krátké kombinace střídaly s překvapivými míči za obranu soupeře. Opět se nám také dařily standardní situace, kdy jsme byli dvakrát úspěšní – jednou z přímého kopu a jednou z rohového kopu. Soupeř hrozil zejména z rychlých protiútoků a vypracoval si několik nebezpečných situací, které ovšem naše obrana v čele s brankářem pohlídala. Nakonec jsme zvítězili v poměru 4:0.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček (Dukla Praha): „Z naší strany bylo utkání velmi povedené. Až na několik nepřesností a taktických chyb kluci odehráli velmi dobrý zápas. Bylo moc fajn, že jsme byli ve hře pro soupeře nečitelní a dokázali řešit situace jak krátkými kombinacemi, tak rychlou přihrávkou a smrtícím kontrem. Do tréninku máme téma v podobě proměňování brankových příležitostí a celkově hra v soupeřově pokutovém území. “

 


Fotogalerie


Partneři klubu