U16: S Meteorem jsme se neprosadili střelecky

11. 6. 2018 | Redakce

U16: S Meteorem jsme se neprosadili střelecky

Ve středečním předehrávaném kole se nám dařilo přehrávat tým Meteoru v poli, scházelo však lepší řešení finální fáze. Tým meteorských ve druhém poločasu vstřelil z ojedinělé akce vítězný gól utkání, který rozhodl o jejich výhře.30. kolo, sobota 16. 6. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
0:1
(0:0)
MeteorMeteor

Dukla Praha: Spilka – Mejdr (55. Mlejnek), Kozojed, Uhlíř, Helík – Křenek, Kleček, Hudec (70. Denisenko) – Mareš (40. Novotný), Terentjev, Chalupa (40. Villaseca).

Ohlasy trenérů

Petr Fišar: "Od první minuty utkání byla na klucích vidět koncentrace a touha po vítězství po nezdařeném sobotním utkání s Cidlinou. Kontrolovali jsme hru a kvalitní tým Meteoru jsme nepustili do souvislejších akcí. Velmi dobře jsme získávali míče na polovině hostujícího týmu. V hodně zahuštěném prostoru se nám však nedařilo proniknout do šestnáctky a ohrožovat častěji bránu. Ve druhé půli Meteor hrozil brejkovými akcemi, ze kterých si vypracoval několik standardních situací a po jedné z nich tečovanou střelou zpoza vápna vstřelil jediný gól utkání. Naši kluci dále pokračovali v aktivní hře, ale stejně jako v první půli jsme se střelecky nedokázali prosadit. Z utkání si do dalšího tréninku odnášíme téma trpělivosti a odvahy při řešení finální fáze. Děkujeme všem rodičům za podporu a týmu Meteoru gratulujeme k vítězství." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu