U16: Prohra na penalty s Jabloncem

3. 9. 2019 | Redakce

U16: Prohra na penalty s Jabloncem

Naše šestnáctka odehrála své další mistrovské utkání. Soupeřem byl tým z Jablonce. Kluci sice po poločase vedli 2:1, vedení však nedokázali udržet a utkání nakonec na penalty prohráli.4. kolo, sobota 31. 8. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
3:4pen
(2:1)
Jablonec BJablonec B

Dukla Praha: Havlíček – Janoušek, Š. Kulhavý,Ungerman, Bartošek, Čížek, Hauser, Pavlovský, Rek, Hubl, Saska, Břeh, Klouček, M. Kulhavý.
Branky: Pavlovský, Ungerman, Rek.

Komentář

V sobotním krásném utkání s kvalitním soupeřem, byla v naší hře spousta velice dobrých momentů, zároveň i momenty v obranné fázi, na kterých musíme zapracovat.

V začátku utkání jsme měli převahu, vytvořili jsme si šance a výsledkem byl Feryho gól po krásném Vojtově centru ze strany, hosté kontrovali krásnou brankou z přímého kopu z 20 metrů přímo do „šibenice“, to nás nezlomilo a do konce poločasu jsme šli znovu do vedení. Nástup do druhého poločasu jsme podcenili, hned v první minutě hosté po naší nedůslednosti v obraně srovnali a po další chybě šli do vedení. Pochvala pro kluky za posledních cca 30 min utkání, ač jsme hráli kvůli zranění v 10, přesto jsme dokázali Davidem srovnat a měli další šance. Penalty zvládl lépe Jablonec, gratulujeme k vítězství.

Utkání bylo skvělou školou pro spoustu nových kluků v našem týmu, kteří přišli z nižších soutěží.

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
SK Slavia Praha B
FK Dukla Praha B