PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

U16: Po velmi dobrém výkonu jsme zvítězili se Žižkovem

2. 5. 2018 | Redakce

U16: Po velmi dobrém výkonu jsme zvítězili se Žižkovem

V podstatě celé utkání jsme měli výraznou převahu na míči, kluci vyhrávali osobní souboje, dobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti. Pětkrát jsme byli úspěšní a nakonec zaslouženě zvítězili v poměru 5:0.23. kolo, sobota 28. 4. 2018, 12:30
Žižkov Žižkov
0:5
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Helík, Uhlíř, Noll (40. Kleček), Hypius (40. Mejdr) – Křenek, Kozojed, Hudec (40. Spáčil) – Denisenko (40. Chalupa), Kočí, Terentjev (40. Mlejnek).
Branky: 5. Denisenko (Kozojed), 18. Terentjev (Denisenko), 59. Uhlíř (Křenek), 64. Kočí (Mejdr), 72. Chalupa (Mejdr).

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Po náročném období přijímaček na střední školy se kluci velmi dobře zkoncentrovali a předvedli velmi dobrý výkon. V první půli jednoznačně dominovali ve všech herních činnostech a z množství střeleckých příležitostí jsme vstřelili dvě branky. Z týmu byla cítit silná synergie a propojení všech do jednoho celku. I ve druhém poločasu jsme pokračovali ve stejném duchu a vstřelili po pěkných akcích další tři góly. Všichni kluci zaslouží pochvalu a stejně tak je potřeba ocenit tým žižkovských, který se snažil hrát otevřeně. Poděkování také všem rodičům za podporu." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu