PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U16: O vítězství s Bohemians jsme přišli v závěru

25. 4. 2017 | Redakce

U16: O vítězství s Bohemians jsme přišli v závěru

V utkání bez větších šancí padaly branky jen po standardních situacích.20. kolo, neděle 23. 4. 2017, 12:15, hř. H. Měcholupy
Bohemians 1905 Bohemians 1905
2:1
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Absolín – Urban, Neruda, Březina, Ludvíček – Jeřábek (65. Bican), Peake (41. Kubeš), Kozel (66. Mládek) – Pátek (57. Dostál), Hodek, Watkins (41. Kubeš).
Branky: 23. Hodek (Ludvíček, Jeřábek) – 75. 1:1 Musil, 79. 2:1 Musil (PK).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Ve vyrovnaném prvním poločasu bylo šancí na obou stranách po málu. Bohemka měla několik nebezpečných centrů, které jsme však dokázali pokrýt, my naopak nedořešili dobré možností k rychlým kontrům. Do vedení jsme se dostali po vtipně rozehraném trestném kopu a následném centru před branku, který na přední tyči přesně zakončil Jakub Hodek. Druhý poločas se nám nedařilo déle udržet míč, Bohemka si naopak neustálým napadáním a rychlou kombinací vytvořila výraznou územní převahu. Poctivou defenzívou jsme však domácí nepustili do žádné větší šance. Pět minut před koncem jsme však udělali v nebezpečném prostoru před pokutovým územím zbytečný faul a z následného trestného kopu domácí vyrovnali. V samém závěru pak domácí hráč ochotně upadl v pokutovém území a z nařízené penalty domácí vstřelili vítězný gól."

 


Fotogalerie


Partneři klubu