U16: Na náročném kolínském terénu šestnáctka neuspěla

8. 10. 2017 | Redakce

U16: Na náročném kolínském terénu šestnáctka neuspěla

Po celou dobu hry jsme měli herní převahu, kterou jsme však dokázali pouze jednou brankově vyjádřit. Domácí naopak využili dvě ze svých příležitostí, přičemž druhý gól nám vstřelili dvě minuty před koncem a odešli z duelu vítězně.9. kolo, sobota 7. 10. 2017, 12:15
Kolín Kolín
2:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Denisenko, Kočí, Kozojed, Chalupa (40. Šebrle) – Hudec, Novotný (40. Mlejnek), Terentiev – Noll (50. Erdmann), Mejdr (40. Peřina), Křenek.
Branky: 66. Křenek (Terentiev).

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Přestože jsme dnes prohráli, kluci odehráli dobré utkání, které nám navíc jasně ukázalo podněty k dalšímu tréninku. Na velmi těžkém terénu jsme dobře kombinovali, ale ve finální fázi nám chybělo více přesnosti. Vytvořili jsme si pět velmi silných příležitostí, ze kterých jsme dali po pěkné kombinaci jeden gól. Kluci z Kolína byli důrazní a v protiútocích také velmi nebezpeční a několikrát nás podržel brankář Jakub Štefan. Přesto jsme dvakrát inkasovali. A v závěru už jsme nedokázali vyrovnat. Do další práce si odnášíme téma disciplinovanosti a koncentrovanosti po celou dobu hry a zvýšit odolnost vůči vnějším vlivům. Pochvala oběma týmům za obětavé výkony v těžkých podmínkách a poděkování všem rodičům a fanouškům, kteří nás přijeli do Kolína povzbudit."

 


Fotogalerie


Partneři klubu