PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

U16: Na Bohemce rozhodla efektivita domácích v zakončení

18. 3. 2019 | Redakce

U16: Na Bohemce rozhodla efektivita domácích v zakončení

Naše šestnáctka se v dalším kole ligy utkala s Bohemians. Dukla bohužel první poločas nezvládla a hned pětkrát inkasovala. I přes velikou snahu ve druhém poločase Dukla utkání s Bohemians prohrála.17. kolo, neděle 17. 3. 2019, 12:15
Bohemians 1905 Bohemians 1905
5:3
(5:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kinský – Fojt (46. Novotný) Löffler, Suchan (45. Koula), Rada – Krenciv, Villaseca, Špatenka (75. Komani) – Žiga (75. Jakoubek), Tomek (59. Dudek), Ulman.
Branky: 23. Žiga (Ulman), 58. Ulman (Tomek), 80. Koula (Villaseca).

Komentář

První poločas asi nejvíce vystihuje větička „velké školení z efektivity v zakončení“. Domácí proměnili všechny protiútoky, při kterých se dostali k zakončení. V defensivních činnostech jsme byli málo důrazní, nekomunikativní a nedostatečně součinní. Směrem dopředu jsme naopak předvedli velmi slušné věci, bohužel jsme dokázali skórovat jenom jednou. Škoda také neproměněné penalty za stavu 4:1. Ve druhém poločase jsme se dokázali poučit a domácí jsme až na jednu situaci do vyložených možností nepouštěli. Naopak směrem dopředu kluci předvedli výborné akce a několikrát jsme se dostali k výborným možnostem a do zakončení. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu