FANSHOP

U16: Domácí vítězství na Strahově se Spartou

4. 9. 2018 | Redakce

U16: Domácí vítězství na Strahově se Spartou

Utkání na strahovském stadionu proti béčkovému týmu Sparty Praha se kategorii U16 vydařilo.4. kolo, neděle 2. 9. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
5:2
(2:2)
Sparta Praha BSparta Praha B

Dukla Praha: Spilka – Rada, Löffler, Suchan (46. Tomek), Fojt – Koula (67. Komani), Krenciv, Mareš – Barcal (59. Novotný), Kasal (59. Kuchař), Ulman (67. Jakoubek)
Branky: 4. Suchan (Fojt), 33. Krenciv (Rada), 58. Kasal, 59. Kasal (Krenciv), 75. Kuchař (Rada).
ŽK:
ČK:
Rozhodčí:

Komentář

V utkání se Spartou jsme měli velmi slušný úvod. Snažili jsme se držet míč, povedlo se nám po rohovém kopu skórovat, byli jsme správně sebevědomí, důrazní v soubojích a velmi slušně jsme se doplňovali. Po srovnání Sparty z přímého kopu jsme se nadále snažili hrát naši hru, za což jsme byli odměněni hezkou druhou brankou. Hosté však záhy po našem nedorozumění v rozehrávce srovnali. Ve II. poločase měli více ze hry hostující hráči. My jsme se ale při jakékoliv možnosti tlačili před jejich branku a do zakončení. Poctivá obranná činnost a odvaha v útočných činnostech nás nakonec dovedla k hezkému vítězství. Především 4. branka, do které se zapojilo více kluků, byla přímo výstavní. Děkujeme rodičům a přítomným divákům za podporu. 

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu