FANSHOP

U15: Z atraktivního utkání v Ústí nad Labem bereme bod

8. 10. 2020 | Redakce

U15: Z atraktivního utkání v Ústí nad Labem bereme bod

Náš tým do patnácti let pokračuje ve skvělých výkonech. V 7. kole odehráli kluci dobré utkání v Ústí nad Labem, kde i přes dobrý herní výkon podlehli po penaltovém rozstřelu.7. kolo, neděle 4. 10. 2020, 10:00
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
3:2pen
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Ústí n. Labem:

Rajtr – Novotný – Kubín (77. Hloch) – Zvonek – Eisner – Stožický (64. Petruň) – Galeno Nafael - Kuta – Galovič (68. Klimeš) – Zelingr – Kulhánek (58. Keil).

Dukla Praha:

Donadello - Pokorný M. (58. Pokorný Š.) – Sladovník – Šedivý – Mačkić – Vojtěch – Pokorný T. – Ungerman – Jenča (28. Krahula) – Strnad (71. Bošek) – Kyzlink.


Komentář

V prvním poločase atraktivního klání měli ze hry více domácí. Ve dvacáté minutě se ujali vedení po centru z levé strany. Nám se však podařilo těsně před odchodem do kabin srovnat skóre povedenou dalekonosnou střelou. Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Hned v úvodu po nešťastné ruce v pokutovém území se domácí ujali vedení střelou z pokutového kopu. Poté Dukla začala srovnávat tempo a vytvořila si několik velmi slibných příležitostí. Prosadit se a srovnat skóre jsme dokázali po neproměněné penaltě a závaru před brankou. V závěru jsme cítili šanci a byli nebezpečnější – avšak bez gólového efektu. Tři minuty před koncem ještě sudí odpískal pro domácí přísnou penaltu, kterou však brankář Dukly zneškodnil. V konečném penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí.

 


Fotogalerie


Partneři klubu