U15: V Náchodě patnáctka opět úspěšná

28. 10. 2019 | Redakce

U15: V Náchodě patnáctka opět úspěšná

Od začátku bylo jasné, že nás nečeká lehké utkání. Soupeř hrál nepříjemně a důrazně a my jsme se ze začátku nemohli dostat k naší hře. První gól však vše zlomil a od té chvíle jsme dominovali a přes dvě obdržené branky nakonec jednoznačně zvítězili.2. kolo, sobota 26. 10. 2019, 10:00
Náchod Náchod
2:7
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy - Valentík (40. Uher), Onderišin, Rakatomavo (40. Laredo), Prior - Vodrážka, Svoboda, Šelicha - Špírek, Bohiňák (40. Gončarov), Kožený.
Branky: 16., 25. a 33. Šelicha, 52. a 33. Kožený, 41. Špírek, 79. Gončarov.

Komentář

Po počátečním rozkoukávání jsme chytili otěže utkání pevně do svých rukou a hezkými kombinačními akcemi jsme se dostávali přes střed hřiště do zakončení. Je dobře, že jsme začali hodně střílet z dálky a vstřelili jsme několik pěkných gólů. Také je potřeba vyzdvihnout, že jsme naše střely doráželi a z toho pramenily další branky v síti domácích. Škoda obdržené branky ze standardní situace. Bránění standardních situací pro nás zůstává výzvou. Děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli do velké dálky k polským hranicím podpořit, a pochvala všem klukům za další podařený výkon. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu