U15: S fyzicky vyspělým týmem bez bodů

17. 9. 2019 | Redakce

U15: S fyzicky vyspělým týmem bez bodů

K vidění bylo zajímavé utkání, které nám přineslo zajímavé podněty do dalšího tréninku. V divizních utkáních se často setkáváme a budeme setkávat s týmy, které mají ve svých řadách hráče biologicky velmi napřed, s čímž se musíme naučit pracovat. Po herní stránce jsme předvedli poměrně slušné utkání a brzy šli do vedení. Soupeř ve druhé polovině prvního poločasu utkání otočil a přes naší veškerou snahu se mu výsledek podařilo uhájit až do konce.6. kolo, sobota 14. 9. 2019, 10:00
Vlašim Vlašim
5:3
(5:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy – Onderišin (40. Budař), Šelicha, Palinčák, Prior – Vodrážka, Laredo, Kožený (40. Gončarov) – Nejedlý (40. Špírek), Rakatomavo, Uher.
Branky: 20. Kožený, 43. Palinčák, 47. Gončarov.

Komentář

Do utkaní jsme vstoupili aktivně a v úvodu si vytvořili hned několik šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Ve 20. minutě jsme se po hezké akci a důrazu dostali zaslouženě do vedení. Bohužel jsme se z něj radovali jen 3 minuty. Soupeř využil své fyzické vyspělosti a vyrovnal na 1:1. Tento moment s námi velmi razantně zamával. Vypadli jsme ze hry a nedokázali jsme se vyrovnat s fyzickou hrou soupeře, díky které nás přehrával, a vytvářel si tak šance, které dokázal využít, a do konce poločasu zvýšil na 5:1.

Do druhého poločasu jsme vystřídali všechny tři hráče, které jsme měli k dispozici a šli na hřiště se vztyčenými hlavami a s chutí výsledek otočit. V tomto duchu se nesl celý druhý poločas. Rychle jsme vstřelili branku na 5:2 a záhy na 5:3, což s domácími otřáslo. Nadále jsme si vytvářeli šance převážně my, s výjimkou jedné šance domácích, kdy netrefili z blízkosti naší odkrytou branku. V druhém poločase jsme si vytvořili velké množství šancí a uzemní převahu, bohužel nám v některých momentech chyběl vetší klid a lepší vyhodnocení situace, které jsme řešili zbrkle. Kluci si za druhý poločas a prvních 20 minut zaslouží pochvalu, avšak o naší prohře rozhodlo oněch druhých 20 minut prvního poločasu.

 


Fotogalerie


Partneři klubu