U15: Po silném kolektivním výkonu vezeme vítězství z Třebeše

22. 10. 2019 | Redakce

U15: Po silném kolektivním výkonu vezeme vítězství z Třebeše

Na těžkém terénu se naši přes drobné nepřesnosti velmi dobře zorientovali a poctivým a zodpovědným výkonem si dokráčeli k dalšímu vysokému vítězství. V první půli jsme se prosadili čtyřikrát, ve druhé jsme přidali další tři branky, a protože soupeřovy akce jsme všechny zvládli ubránit, zvítězili jsme v poměru 7:0.11. kolo, sobota 19. 10. 2019, 10:00
Sokol Třebeš Sokol Třebeš
0:7
(0:4)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy - Kotík, (40. Budař), Onderišin (40. Kolský), Rakotomavo, Prior - Svoboda, Šelicha, Kožený - Špírek, Bohiňák (40. Palinčák), Blecha (35. Valentík).
Branky: 10., 21. a 50. Kožený, 45. a 52. Šelicha, 25. Bohiňák, 13. Blecha.

Komentář

Kluci opět utkání zvládli, jak herně, tak výsledkově, a je dobře, že i na těžkém terénu a s důraznou hrou soupeře, někdy i za hranicí pravidel, jsme si dokázali poradit. Předvedli jsme opět řadu velmi povedených akcí a byli jsme dostatečně důrazní v zakončení. Dařily se nám zejména akce po křídlech. Stále pracujeme s tématem udržení plné pozornosti a nasazení po celou dobu hry. Ke konci utkání jsme už lehce polevili a skóre mohlo být ještě mnohem vyšší. Kluci nicméně za předvedený výkon zaslouží všichni pochvalu a těšíme se na další divizní výzvu. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu