U15: O vítězství nad Roudnicí jsme rozhodli ve druhém poločase

Tretyakov – Habrych, Slabý, Sixta – Mellion (41. Tvrdý), Novák, Weiss (41. Kindl), Syneček – Čurda (41. Ford), Kuntoš, Nový

Tyller, Rosenkranc (55. Macháček), Poráč, Nepovím, Murdych, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Svoboda (57. Vondráček), Adelt (73. Hykš)

• Branky: 63. Kindl, 77. Tvrdý - 26. Hlaváček ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V domácím prostředí na Julisce jsme přivítali kluky z Roudnice nad Labem.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Do zápasu kluci vstoupili aktivně a vytvořili si několik brankových příležitostí, které bohužel nedokázali proměnit, protože jim chyběl klid v zakončení. A to se jim také stalo osudným, kdy z brejku Roudnice otevřela skóre a v poločase byl tak stav 0:1. Kluci hráli dobře kombinačně a víceméně celý zápas jsme hráli na soupeřově polovině. Ve druhém poločase kluci v kombinační hře pokračovali a přineslo to své ovoce, kdy o vítězství v tomto zápase rozhodli dva střídající hráči. Kluci si zaslouží za předvedený výkon pochválit. A musíme také uznat, že Roudnice se prezentovala velice sympatickým výkonem.“