PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U15: Na Aritmě se nám podařilo zvítězit s Chrudimí

25. 11. 2016 | Redakce

U15: Na Aritmě se nám podařilo zvítězit s Chrudimí

V mrazivém listopadovém počasí jsme odehráli na Aritmě kvalitní utkání. Brzy jsme šli do vedení a po celou dobu hry jsme více kontrolovali hru a byli aktivnější. Utkání jsme dohráli s čistým štítem a nakonec zvítězili v poměru 4:0.15. kolo, sobota 19. 11. 2016, 10:15, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(2:0)
ChrudimChrudim

Dukla Praha: Novotný J., Sviták (35. Mikuda), Mejdr, Neruda, Novotný A., Mlejnek (35. Kočí), Křenek, Spáčil (35. Hypius), Helík (35. Štefan), Šátek, Peřina (35. Goldschmidt)
Branky: 27. a 66. Šátek, 5. Mlejnek, 62. Goldschmidt

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Utkání jsme začali velmi dobře a brzy jsme šli do vedení. Kluci hráli dobře kombinačně, a přestože jsme někdy příliš přidržovali míč a nedrželi šířku hřiště, byli jsme nebezpeční. Po většinu času jsme měli míč pod kontrolou. Chrudimští hrozili zejména z rychlých protiútoků. Ve druhém poločase jsme pokračovali v kvalitním výkonu a přidali jsme další branky. Udrželi jsme také čisté konto. Kluci z Chrudimi zaslouží pochvalu za bojovný výkon. Děkujeme rodičům za výraznou podporu z hlediště a také Aritmě, že nám umožnila sehrát utkání na jejím hřišti. Těšíme se v jarní části na další ligová kola."

 


Fotogalerie


Partneři klubu