U14: Závěrečné ligové utkání jsme s Cidlinou nezvládli

10. kolo, Česká liga žáků U14B 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Novotný J., Ladislav (35. Peřina), Noll, Kozojed, Hypius, Kleček (35. Bičiště), Křenek, Kočí (35. Houška), Veleba (35. Helík), Denisenko (35. Šátek), Mejdr.

• Branka: 64. Novotný J. (Peřina)
V pěkném areálu Nového Bydžova jsme odehráli s místním regionálním klubem Cidlina poslední ligové utkání jarní části sezóny. Utkání nám nevyšlo a po nevydařeném výkonu jsme podlehli 1:3.

Hodnocení trenéra:

Hodnocení hráče Jana Kozojeda: "Za ideálního počasí jsme zavítali na stadión Cidliny. První poločas probíhal v tempu, ale s naší nepřesností ve finální nahrávce a následném zakončení. Za stavu 0:0 jsme vstoupili do druhého poločasu, ale nebyli jsme koncentrovaní a kluci z Cidliny využili za 10 minut tři šance a vstřelili tři góly. My už ke konci jen doháněli, podařilo se nám vstřelit góla, ale to nám nebylo už nic platné. Děkujeme klukům z Cidliny za bojovný a odmakaný zápas a rodičům za fandění."
Hodnocení trenéra Pavla Sedláčka: "Poslední utkání ligového jara nám bohužel herně nevyšlo. Kluci podcenili Cidlinské a opět se opakovalo téma, které řešíme v podstatě celý rok, a to je kolísavost výkonnosti a psychická odolnost v kritických okamžicích. Až na výjimky jsme se nedokázali koncentrovat a odevzdat plný výkon, který by odpovídal úrovni Dukly Praha. S daným tématem budeme nadále pracovat a těšíme se na příští ligovou sezónu, která začne kolem poloviny srpna. Blahopřejeme klukům z Cidliny k velmi pěknému, bojovnému výkonu a zaslouženému vítězství a děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit."