U14: Vedro v Jirnech přineslo čtrnáctce vítězství s Českými Budějovicemi

4. 6. 2019 | Redakce

U14: Vedro v Jirnech přineslo čtrnáctce vítězství s Českými Budějovicemi

V posledním domácím utkání jsme v Jirnech přivítali České Budějovice. Ve vyrovnaném utkání, kdy si oba týmy vytvořily několik zajímavých situací, jsme zvítězili, když jsme se v každém poločase jednou prosadili pěknými střelami z velké a střední vzdálenosti.26. kolo, sobota 1. 6. 2019, 12:15, SK Jirny
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(1:0)
Č. BudějoviceČ. Budějovice

Dukla Praha: Dudy M. – Bohiňák B. (25. Špírek J.), Kolský T., Palinčák P., Budař P. – Šelicha M., Gončarov N., Kožený V. (35. Laredo T.) – Kotík L., Rakotomavo T., Valentík E. (36. Čejka O.).
Branky: 32. Gončarov, 36. Špírek.

Komentář

Utkání jsme zvládli dobře. Většinu doby jsme měli dobrou rozehrávku a dařilo se nám kombinačně dostávat před branku soupeře. Vytvořili jsme si i řadu příležitostí, ze kterých se ujala pěkná dalekonosná střela a krátce ve druhé půli i další. Škoda, že žádnou další slibnou akci jsme nedotáhli do gólu. Kluci zaslouží za výkon pochvalu. V náročných podmínkách zvládli utkání se silnými Českými Budějovicemi. Do dalších utkání si odnášíme podnět ke zlepšení bránění standardních situací, ze kterých Budějovičtí několikrát silně zahrozili. Děkujeme všem rodičům za podporu. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu