U14: Ve vyrovnaném utkání jsme nakonec uspěli na penalty

16. 4. 2019 | Redakce

U14: Ve vyrovnaném utkání jsme nakonec uspěli na penalty

Na Ruzyni jsme s Příbramí odehráli velice kvalitní utkání. My jsme hráli v obou poločasech aktivně, více jsme drželi míč, ale i Příbramští několikrát nebezpečně zahrozili. Když jsme 5 min před koncem nastřelili pouze tyč, šlo utkání do penalt, které jsme sebevědomě zvládli a připsali si bod navíc.19. kolo, sobota 13. 4. 2019, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:0pen
(0:0)
PříbramPříbram

Dukla Praha: Dudy M. – Onderšin O. (35. Bohiňák B.), Šelicha M., Palinčák P., Kolský T. – Vodrážka B., Laredo T., Uher P. (45. Svoboda A.) – Nejedlý S. (35. Blecha F.), Kára Š. (35. Rakotomavo T.), Gončarov N.
Branky: rozhodující penalta - Kolský.

Komentář

Zápas přinesl spoustu zajímavých momentů a myslím, že jsme ho odehráli ve vysokém tempu i kvalitě. Byli jsme kompaktní, dobře jsme komunikovali, někdy jsme ovšem trochu déle přidrželi balón a nedokázali jsme naplno využít krajní prostory. Přesto jsme si vypracovali několik velice silných příležitostí, z nichž jsme bohužel gól nevstřelili. Příbramští hráli hodně důrazně a byli nepříjemní v osobních soubojích. Máme radost, že jsme dokázali jít silně vítězství naproti v penaltách a užili si další pocit vítězství. Všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon a děkujeme také rodičům za podporu. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu