U14: V prvním domácím utkání jsme na Julisce přivítali Viktorku Žižkov

21. 3. 2017 | Redakce

U14: V prvním domácím utkání jsme na Julisce přivítali Viktorku Žižkov

Utkání plodné na branky a hezké fotbalové akce skončilo vítězstvím domácí Dukly. Na konečném skóre 3:1 se brankově podílel dvakrát Jan Barcal a jednou Milan Mareš.20. kolo, neděle 19. 3. 2017, 12:15, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(1:0)
ŽižkovŽižkov

Dukla Praha: Spilka – Komárek (36. Mareš), Löffler, Tomek, Rada – Villaseca, Zíka (36. Krenciv), Atsuta, - Barcal, Ulman (36. Štěpán), Novotný (36. Komani).
Branky: 7. Barcal (Novotný), 56. Mareš (Barcal), 61. Barcal (Štěpán).

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jaroslav Žipaj: "Úvod utkání s Viktorkou nám moc nevyšel. Žižkovští hráli týmově a kompaktně, napadali naší rozehrávku velice vysoko a dost nám ztížili výstavbu. My jsme byli dost nepřesní, často jsme volili horší variantu řešení a u některých kluků nám scházel větší pohyb bez míče. Postupně jsme se dostávali více k naší hře, soupeř ale nepolevoval a tak se hrál celkem vyrovnaný poločas. Ve druhém poločase jsme už byli více na míči i nebezpečnější před brankou soupeře, bohužel jsme neměli dostatek klidu v zakončení a nebo jsme v předfinální fázi přidrželi míč o něco déle, než si žádala daná situace. Celkově se hrálo zajímavé utkání se spoustou hezkých akcí a to na obou stranách."

 


Fotogalerie


Partneři klubu