FANSHOP

U14: V Příbrami jsme na těžkém terénu neuspěli

16. 9. 2018 | Redakce

U14: V Příbrami jsme na těžkém terénu neuspěli

Hra byla od počátku vyrovnaná a akce se střídaly na obou stranách. Po dvou našich chybách ve středu pole jsme inkasovali a prohráli poločas 0:2. Ve druhé půli se naše hra výrazně zlepšila, zatlačili jsme Příbram, ale opět jsme po chybách v rozehrávce dostali dva góly a v závěru jsme již jen dokázali snížit na konečných 1:4 z našeho pohledu.6. kolo, pátek 14. 9. 2018, 17:45
Příbram Příbram
4:1
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. (35. Štefan) – Vodrážka, Bohiňák (35. Čech), Kotík, Urban (35. Valentík) – Šelicha, Palinčák, Laredo (35. Uher) – Nejedlý, Gončarov, Blecha.
Branky: 68. Blecha.

Komentář

V první půli se nám herně nedařilo. Rozehrávka odzadu byla pomalá, nedávali jsme míč rychle od nohy a důrazně presující domácí nás dostávali do problémů. I tak jsme si vytvořili několik zajímavých situací před brankou soupeře, ale žádnou jsme nevyužili. Naopak jsme to byli my, kdo po dvou chybách ve středu pole krátce po sobě inkasoval. Ve druhé půli jsme zlepšili rozehrávku odzadu a dávali jsme míč rychle od nohy. Výsledkem byla herní převaha a více příležitostí ke gólu. Žádnou z nich jsme však nevyužili, trefili jsme jen tyčku a opět po chybách v rozehrávce jsme dvakrát dostali gól. V závěru se nám podařilo vstřelit zaslouženou branku a utkání tak skončilo naší prohrou 1:4. Kluci podali ve druhé půli velmi dobrý herní výkon, jen musíme zapracovat na střelecké efektivitě a stále nám také zůstává téma rychlého přenášení hry a nepřidržování míčů. Děkujeme rodičům za podporu, gratulujeme soupeři k vítězství a těšíme se na další ligové utkání. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu