U14: S Admirou se nám v Ruzyni podařilo zvítězit

6. 6. 2016 | Redakce

U14: S Admirou se nám v Ruzyni podařilo zvítězit

Krásné letní počasí přivítalo v Ruzyni tým Admiry. Přestože náš výkon byl pod našimi možnostmi, předvedli jsme několik pěkných akcí, z nichž se nám dvakrát podařilo skórovat a nakonec jsme zvítězili v poměru 2:1.9. kolo, sobota 4. 6. 2016, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(1:0)
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha: Novotný J., Noll, Křenek, Neruda, Hypius, Spáčil, Kleček (35. Šebrle), Kočí (35. Peřina), Helík, Šátek (40. Kozojed), Mejdr (35. Štefan)
Branky: 2. Mejdr (Helík), 40. Kozojed (Hypius)

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "S důrazným týmem Admiry jsme velmi dobře začali a už ve druhé minutě jsme se po pěkné akci v pravém křídle gólově prosadili. Utkání se poté odehrávalo ve středu pole, i když jsme to spíše byli my, kdo držel míč na svých kopačkách, žádný další gól už jsme ale nevstřelili, i když několik slibných příležitostí jsme měli. Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků. Ve druhé půli jsme polevili v aktivitě a po lehkovážnosti a nedůrazu jsme zaslouženě inkasovali vyrovnávací branku. Chvíli na to jsme se znovu ujali vedení po pěkném centru a zakončení hlavou 2:1. S tímto výsledkem také utkání skončilo. Téma pro nás z utkání do další práce je poctivost a pracovitost v každé situaci. Děkujeme klukům z Admiry za pěkný výkon a také všem divákům za podporu. "
 


Fotogalerie


Partneři klubu