U14: Proti Ústí jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítězili

23. 5. 2022 | Pavel Papež

U14: Proti Ústí jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítězili

V sobotu do areálu na Ruzyni zavítal tým z Ústí nad Labem vedoucí naši tabulku. Jednalo se o atraktivní zápas, jelikož naši kluci jsou druzí v tabulce právě za Ústím. Počasí na fotbal bylo ideální a diváků bylo kolem hřiště také dost.18. kolo, sobota 21. 5. 2022, 12:30, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(1 : 0)
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha:

Tretyakov – Novák (54. Weiss), Kuntoš, Ford, Syneček – Čvirk, Slabý, Sixta (62. Hovadík) – Čurda (41. Habrych), Sharygo (51. Nový), Drašnar (69. Veselý)

Ústí n. Labem:

Nebeský (41. Bílkovský) - Pekař (69. Mareš), Ta Minh Tiep (41. Adámek), Burian, Fiala, Dushkin (51. Avenarius), Janda, Jedlička (41. Pospíšil), Šváb (69. Kunc), Kotek, Zahálka

Branky: 29. Čurda, 43. Drašnar - 60. Zahálka ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Utkání očima hráčů Jana Veselého a Tobiáše Habrycha: Rozhodčí zahajuje utkání a zápas začíná. Celý poločas se hraje vyrovnané utkání z obou stran. V 15. minutě dostává Ivan Slabý žlutou kartu po zbytečném dohrání hráče Ústí. V 29. minutě Vladimír Sharygo presoval gólmana Ústí a vybojoval balón, poté přihrává Tomášovi Čurdovi, který má odkrytou branku a dává gól na 1:0. Po gólu jsme měli šance jak my, tak i soupeř, ale ani jednomu týmu se nepodařilo žádnou šanci proměnit. Poločas končí hvizdem rozhodčího po třech nastavených minutách a hráči jdou do kabin. V průběhu druhého poločasu proběhlo celkem 5 střídání. Ze hry šli Čurda, Sharygo,Novák, Sixta a Drašnar, které nahradili Habrych, Nový, Weiss, Hovadík a Veselý. Již ve 3. minutě po zahájení druhého poločasu se nám podařilo dat gól. Vstřelil ho Jan Drašnar z dorážky po hlavičce Davida Čvirka. To už jsme vedli o 2 góly. Poté jsme začali hrát defenzivně, ale i přesto jsme si vytvořili dobré šance, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. V 60. minutě jsme zbytečně ztratili míč a soupeř snížil na 2:1. Ve zbývajících dvaceti minutách se už stav utkání nezměnil a když rozhodčí odpískal konec, oslavy mohly začít.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Z obou stran bylo vidět, že kluci chtějí hrát kombinační fotbal. Po celou dobu bylo utkání vyrovnané a bylo v něm několik brankových příležitostí z obou stran. Ty bohužel zůstaly nevyužité, a tak první poločas skončil naším jednobrankovým vedením. Ve druhém poločasu jsme postupem času měli více ze hry a tuto převahu jsme potvrdili další vstřelenou brankou. Kluci z Ústí sice dokázali snížit, ale utkání jsme kontrolovali a dovedli ho do vítězného konce. V zápase se nám dařilo hrát dobře kombinačně ve středu hřiště a také naši beci udělali několik dobrých náběhů po lajně."

 


Fotogalerie


Partneři klubu