FANSHOP

U14: Po nevydařeném výkonu jsme vysoko prohráli v Plzni

13. 5. 2019 | Redakce

U14: Po nevydařeném výkonu jsme vysoko prohráli v Plzni

Domácí byli v prvním poločase aktivnější a zaslouženě šli do kabin s dvoubrankovým vedením. Ve druhé půli se naše hra trochu zvedla, ale z rychlého kontru Plzně jsme inkasovali potřetí. Poté jsme dokázali snížit a následně si vypracovat dvě silné příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. Plzeňští měli poté znovu navrh a z brejků nás ještě dvakrát potrestali.23. kolo, sobota 11. 5. 2019, 12:00
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
5:1
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Dudy M. – Kotík L., Šelicha M., Bohiňák B. (35. Kára Š.), Budař P. – Vodrážka B., Svoboda A. (35. Laredo T.), Kožený V. – Blecha F. (35. Valentík E.), Rakotomavo T., Gončarov N.
Branky: 41. Gončarov N.

Komentář

Utkání s Plzní se nám herně nepovedlo. Bylo vidět, že máme na podmáčeném terénu problémy s pohybem a kombinací. Vázla nabídka ve středu pole, nemohli jsme se kombinací dostat od vlastní brány a také jsme nebyli kompaktní a silní v presinku. Ve druhé půli jsme měli několik pěkných akcí a dokázali jsme si vypracovat i brankové příležitosti, z nichž jsme jednu proměnili, nicméně plzeňští měli silné protiútoky do naší otevřené obrany, ze kterých nám vstřelili další tři góly. Kluci si z utkání odnáší zkušenost hry na podmáčeném hřišti, dále zvýšit mnohem víc aktivitu a nabídku v útočné fázi a v obraně zlepšit kompaktnost a tlak na míč, což se nám v tomto utkání dařilo velmi málo. Děkujeme rodičům, kteří nás přijeli podpořit za povzbuzování, a těšíme se na další utkání. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu