U13 - na závěr podzimu výrazné vítězství ve Varnsdorfu

FK Varnsdorf

2:14

(2 : 5)

11. kolo, U13 - mladší žáci A 2021/2022

Po zlepšeném výkonu ve druhé polovině utkání vezeme z Varnsdorfu vítězství 14:2. Po dlouhé a náročné cestě nás na těžkém terénu čekalo utkání s týmem, který doma neprohrává. Po zjednodušení hry jsme od 40.minuty dostávali daleko častěji do zakončení a herní převahu vyjádřili také gólově.

Utkání svého týmu ve Varnsdorfu zhodnotil trené Patrik Zeidler takto.

"Nejdelší výjezd v mistrovské soutěži nás čekal v posledním podzimním utkání. Varnsdorf své domácí zápasy prohrává jen zřídkakdy a my jsme se hned v úvodu utkání přesvědčili proč. Dvouapůlhodinová cesta se na týmu podepsala a ve spojení s kluzkým terénem a velmi nepříjemnou hrou domácích jsme odehráli relativně vyrovnanou první třetinu. My jsme hledali volné skulinky v domácí obraně a ti naopak hrozili po našich chybách z nebezpečných brejků. Směrem do defenzivy jsme propadali také v osobních soubojích, na což jsme v poslední době nebyli úplně zvyklí. O přestávce jsme si vysvětlili, že na tomto terénu musíme naší hru zjednodušit, což se od 45.minuty začínalo odrážet také na výsledku. Svou vytrvalou, trpělivou a nátlakovou hrou jsme soupeře zlomili a v druhé polovině utkání opět nastříleli velké množství branek. Zvládli jsme tedy také poslední mistrovské utkání a podzimní část zakončili s bilancí 11 výher a skórem 144:14."