FANSHOP

U13: V předposledním kole nás čekalo Ústí nad Labem

6. 6. 2017 | Redakce

U13: V předposledním kole nás čekalo Ústí nad Labem

Ani druhý zápas s tímto soupeřem v této sezoně se nám nepovedlo dovést do vítězného konce.14. kolo, neděle 4. 6. 2017, 10:15, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
3:4
(2:1)
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha: Janoušek - Tomeček D., Procházka, Ungerman, Tran - Laštůvka, Kolínek, Mentberger, Špatenka, Škoch, Hauser, Bačinský, Sirůček - Kratochvíl, Tomeček M.
Branky: 14. Laštůvka, 44. vlastní (Kolínek), 47. Sirůček - 66. a 68. Maxa, 11. Dražil, 85. Tomšík.

Ohlasy trenérů

Erik Čala: "Velmi vyrovnané utkání pro nás bohužel skončilo prohrou, která hodně mrzí. První třetinu byli lepší hosté, ale Tomáš nás podržel několika zákroky ve hře a tím se nám povedlo udržet vyrovnaný stav. Ve druhé třetině jsme byli naopak lepší my a zaslouženě jsme šli do vedení o dvě branky. Hosté ale neustále hrozili a další pár jejich tutovek zneškodnil Tomáš, který dnes chytal výborně. Znova jsme ale zahodili několik výborných šancí, které měly skončit gólem a bohužel, ve třetí třetině se nám to vrátilo. Soupeř vyrovnal a hra byla opět vyrovnaná, nahoru a dolů. Rozhodčí nám daroval penaltu, kterou jsme neproměnili a na druhé straně Ústečtí využili své šanci a dostali se do vedení. Ani závěrečný nápor nestačil na změnu skóre. Kluci odevzdali maximum, ale opět doplatili na neproměňování šancí. Stále na tom v tréninku pracujeme, a vidíme zlepšení. Ale ještě nás čeká dlouhá cesta, než se nám to povede přenést do utkání. Hostům gratulujeme k vítězství a našim klukům děkujeme za výborný bojovný výkon."

 


Fotogalerie


Partneři klubu