U13: V desátém kole nás čekala cesta do Sokolova

10. kolo, Česká liga žáků U13 B 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Sádlo - Tomeček D., Hubl, Procházka, Babka - Špatenka, Laštůvka, Atsuta, Břeh, Cizner, Chlupáč, Kratochvíl, Bačinský - Ungerman, Pavlovský

• Branky:Pavlovský, Kratochvíl, Atsuta, Břeh
Domácí dnes zaslouženě vyhráli, a i když jsme přes náš matný výkon vyrovnali a měli hodně dalších šancí, štěstí se nakonec usmálo na lepší a snaživější tým.

Hodnocení trenéra:

Hráč František Pavlovský: "Z mého pohledu se nám moc nevydařil vstup do zápasu. V druhé třetině jsme se trosku oklepali z první třetiny, ale neproměňovali jsme vyložené šance, tím jsme se na konci dostali do zbytečného stresu. Poslední třetinu jsme sice tlačili a po nádherné šibenici Kráťi dokonce vyrovnali, ale na konci Baník po strkanici u branky bohužel skóroval a tím i ukončil zápas. Z mého pohledu jsme měli určitě na vítězství. Myslím si , ze nás to bude v budoucnu mrzet."

Hráč Pavel Chlupáč: "Z mého pohledu jsme v první třetině nebyli dost důrazní v osobních soubojích a zakončování akcí. Nehlídali jsme si své hráče a tím je pouštěli do útoku. Celkově jsem podle mě mohl podat lepší výkon a tím více pomoci týmu k vítězství. "