PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

U13: Na zápas s Litvínovem byli kluci hodně motivovaní

19. 5. 2017 | Redakce

U13: Na zápas s Litvínovem byli kluci hodně motivovaní

Ve velkém vedru předvedli kluci dominantní výkon, i když nestačil na vítězství.22. kolo, středa 17. 5. 2017, 14:30, hř. Lomská
Litvínov Litvínov
4:4
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Pavlovský - Procházka, Tomeček M, Tran, Tomeček D. - Břeh, Laštůvka, Novontý, Škoch, Grunnet, Mentberger, Chlupáč, Hubl - Bačinský, Kolínek.
Branky: 9. a 70. Kotalík, 42. Truhlář, 75. Rjaska (pen.) - 25. a 67. Grunnet, 28. Pavlovský, 53. Škoch.

Ohlasy trenérů

Erik  Čala: "Kluci odehráli dobré utkání, ve kterém předvedli velkou dominanci na míči a vypracovali si, stejně jako v posledním zápase, hodně šancí. Povedlo se nám proměnit pouze 4 z nich, a to nám tentokrát nestačilo na vítězství. Hra byla náročná, domácí bránili ve velkém počtu a vyráželi do rychlých brejků. Utkání jsme absolvovali bez gólmanů, ale Fery a Mini se zhostili těžké úlohy velice dobře. Co mohli, chytili a navíc jejich rozehrávka byla výborná. Nemůžeme se vymlouvat ani na některá rozhodnutí rozhodčího, pár chybiček v obraně a ani na velké vedro. Míč jsme měli v držení v drtivé většině zápasu, šancí bylo opravdu dost, a zápas jsme měli rozhodnout již dávno před koncem. Na druhou stranu, kluci bojovali do konce, patří jim velká pochvala. To co měli, na hřišti nechali, ale do příštího utkání musíme vložit víc kvality v herních činnostech a lepší zakončení. Děkujeme domácím za skvělý a bojovný zápas."

 


Fotogalerie


Partneři klubu