PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U13: Další ligové vítězství, tentokrát ve Střešovicích

12. 11. 2018 | Redakce

U13: Další ligové vítězství, tentokrát ve Střešovicích

V uplynulém ligovém kole se nám podařilo Střešovicím vstřelit osm branek a připsat si na své konto další výhru na hřišti soupeře.3. kolo, neděle 4. 11. 2018, 10:00
Střešovice Střešovice
1:8
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Donadello – Srba, Mačkič, Pokorný M., Šetka, Vojtěch, Dvořák, Sobota, Pokorný T., Ungerman, Štefan, Strnad.

Komentář

Jen ty nejlepší dojmy z nedávné kvalifikace na Ondrášovku, kterou jsme s přehledem vyhráli, jsme chtěli potvrdit v následujícím ligovém kole proti Střešovicím. V nedělním ránu nás přivítal pěkný areál domácích a na umělé trávě jsme doufali opět v mnoho gólů a fotbalové radosti.

Paradoxně po první třetině jsme nebyli vůbec spokojení a vedli pouze 1:0. V této části utkání byl soupeř nejaktivnější a několikrát zahrozil z rychlých protiútoků. Naši hráči po celou dobu utkání drželi míč a hledali skulinky v obraně domácích. Bohužel nás opět trápilo neefektivní zakončení.

Ve zbytku utkání se nám začalo lépe dařit střelecky a naši hráči podnikali jeden útok za druhým. Bohužel mnoho krásných kombinací brankou neskončilo. Vzhledem k počtu vypracovaných šancí nás mrzí, že utkání skončilo pouze rozdílem sedmi branek.

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem