Tým U14 sehrál dramatické utkání na severovýchodě Čech

MFK Trutnov

3:4

(1:3)

12. kolo, Česká liga žáků U14B 2015/16

Sestava hosté: Bičiště, Pařízek (35. Ladislav), Noll, Novotný J. (35. Hypius), Veleba, Spáčil, Kozojed, Kleček, Mejdr, Šátek, Kočí (35. Houška).

• Branky: 29. a 46. Šátek (Kozojed), 2. Novotný J. (Kleček), 34. Spáčil.
V neděli jsme zavítali do Trutnova, kde nás v sychravém počasí čekali příjemní lidé a útulný stadión. Hrál se zajímavý a dramatický fotbal se spoustou příležitostí na obou stranách. Nakonec jsme byli výsledkově úspěšnější my a zvítězili jsme 4:3.

Pavel Sedláček: „V chladném podzimním počasí jsme začali lépe my a hned ve 2. minutě vstřelil hlavou po rohovém kopu branku J. Novotný. Naši kluci měli i nadále mírnou převahu, ale Trutnovští hrozili nebezpečnými brejky a po zaváhání Dana Bičiště v naší brance se jim podařilo vyrovnat. Našim klukům se v útoku dařilo dobíhat odražené míče a být pohotoví ve skrumážích a do poločasu jsme přidali další dvě branky. I ve druhé půli nebyla nouze o dramatické okamžiky před oběma brankami. Nám se podařilo brzy zvýšit náskok po sólu Honzy Šátka, ale Trutnov nesložil zbraně a po dvou chybách ve středu naší obrany dokázal dvěma slepenými góly zdramatizovat závěr utkání. Děkujeme oběma týmům za pěknou hru na těžkém terénu a všem fanouškům za podporu.“