Špatnou bilanci se Slavií jsme nevylepšili, prohráli jsme 1:4

SK Slavia Praha

13. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Kolář – Coufal, Kúdela, Deli, Zelený – T. Souček, Hušbauer (C) (69. Sýkora) – Stoch, Baluta (87. Frydrych), Olayinka – Matoušek (63. Škoda).

Sestava hosté: Rada – Miloševič (C), Bezpalec, Ďurica, Ostojič, Podaný (46. Bezdička) – Doumbia (63. Douděra), Bilovský, Tetour, D. Souček – Schranz (76. Djuranovič).

• Branky: 21. a 85. Stoch, 14. Coufal, 49. Olayinka, – 66. Schranz (pen.).
    ŽK: 42. Ostojič, 90. Douděra.
    Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Horák.
  • Diváci: 11108
Pondělní večer skončil pro Duklu v Edenu neslavně, podlehli jsme favoritovi utkání Slavii. Před 11 tisíci diváky jsme vstřelili jediný gól, který padl z penalty.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Dneska je hodnocení celkem jednoduché. Zaslouženě jsme prohráli, za 90 minut jsme nenašli zbraň, abychom to soupeři ztížili, a kvůli množství ztrát v celém zápase jsme pomáhali Slavii do situací, ve kterých se cítí silná. Nedokázali jsme jí konkurovat. Zápas byl pro mne důležitý v tom, že jsme ho mohli hrát a že se mi někteří hráči ukázali ve světle, ve kterém jsem je v minulých zápasech neviděl. Úroveň a vyspělost kádrů je zcela rozlišná, Slavia dnes zaslouženě vyhrála a my jsme jí to udělali lehké."