Kubíková - Prošková, Potůčková, Dozier, Pražienková - Kavalová, Beránková - Hrobská, Dvorská, Holečková (74. Machačová) - Ajazi (74. Stadlerová)

Holíková - Pacandová, Mrázová, Horáčková, Kochanová (85. Němcová), Pelikánová, Markelová (69. Kadlecová), Radová (82. Navrátilová), Tauberová, Lukáčová J., Lukáčová Z.

• Branky: 38. Ajazi, 79. Dvorská - 59. Lukáčová, 91. a 93. Mrázová
    Rozhodčí: Mifková - Špindlerová, Šálková

Jakub Kowolowski, trenér: "Sport někdy férový není, prohrát jsme si nezasloužili. V prvním poločase jsme podali poměrně stabilní výkon, vedení zasloužené, po fotbalové stránce jsme byli o parník jinde. Míříme správným směrem. Měli jsme přidat do poločasu ještě jednu branku. Druhý poločas nám nevyšel vstup, soupeř hledal cestou přes naši levou stranu, ale hráčkám jsme věřili, postupem času za stavu 1:1 byla vidět na všech touha vyhrát a jsem rád, že tým dokázal opět své vedení strhnout na svou stranu. Kdybych hodnotil 90 minut, svůj tým mohu pochválit. Gólové příležitosti, předváděná hra, herní prvky jsou zřejmé a viditelné, vidím, jak hráčky rostou každým zápasem. Dneska jsme však měli možnost získat další zkušenost. Hraje se do úplného konce a při dvou rohových kopech jsme nebyli správně navázáni, oběma rohům se dalo také předejít a to jsou situace, které si musíme rozebrat u videa. Závěr jako tento musíme zvládat, protože tyhle body nám k záchraně mohou chybět. Vím, že to nyní mrzí, ale už je to za námi, za týden jdeme na Slovácko."