Pavel Hašek a Ivan Lietava jsou v ideální sestavě 24. kola

2:0

(1:0)

24. kolo, Gambrinus liga 2011/12

Bohemians 1905

Sestava domácí: Rada - Hašek, Božič, Švejdík, Vrzal - Podrazký (90. Marič), Gedeon, Hanousek - Malý, Lietava (83. Marek), Pázler (73. Engelmann).

Sestava hosté: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Cseh, Bartek - Moravec, Budínský, Abraham, Borek (80. Nerad), Kraják (64. Vyhnal) - Nešpor (68. Hartig).

• Branky: 40. Lietava, 58. Hašek. Rozhodčí: Ardeleánu - Zlámal, Moláček. ŽK: Abrahám (BOH).
  • Diváci: 2857
P R A H A - Hned dva zástupci Dukly se dostali do sestavy All Stars Media 24. kola Gambrinus ligy. Po vítězství 2:0 nad Bohemians 1905 byli nominováni Pavel Hašek a Ivan Lietava.

K vítězství nad Bohemians 1905 přispěli každý jedním gólem. Obránce Pavel Hašek dostal osm nominací z devíti možných, Ivan Lietava obdržel od novinářů čtyři hlasy.

Sestava All Stars Media je po každém ligovém kole sestavována z nominací devíti předních českých sportovních redakcí.

All Stars Media 24. kola

Pavlík (Plzeň, 6 nominací) - Hašek (Dukla, 8), E. Brabec (Sparta, 8), Řepka (České Budějovice, 5) - Pospíšil (Olomouc, 9), Hušbauer (9), Krejčí (oba Sparta, 9), Sandro (České Budějovice, 4) - Lietava (Dukla, 4), Lafata (Jablonec, 8), Šlapák (Příbram, 6).

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Samozřejmě jsem spokojen, protože jsme vyhráli a myslím si, že zaslouženě. Od první minuty jsme se snažili diktovat tempo hry, v první půli jsme chtěli hrát nátlakově, což se nám poměrně dařilo. Docela dlouho nám chybělo to, co jsme postrádali i v minulém zápase s Libercem, kdy jsme hráli po vápno a pak finále nebylo ideální. Naštěstí přišla krásná přihrávka Petra Malého na Ivana Lietavu, který dnes podal výjimečný výkon a jeho první branka určila další ráz zápasu. Ve druhé půli jsme si chtěli na soupeře trochu počkat a nenapadat tak vysoko jako v první půli. Dobře zahraná standardní situace nám umožnila odskočit na dvougólový rozdíl. Potom jsme ten zápas měli pod kontrolou. Tedy až na posledních deset patnáct minut, jelikož se z Pavla Haška stal po jeho gólu útočník a na jeho straně bylo trochu volno, soupeř pak nějaké šance měl. Díky Filipu Radovi a jejich řešení jsme branku neobdrželi. I tak si myslím, že pro oko diváka to bylo velice hezké a otevřené utkání, protože i my jsme šance měli, takže to mohlo skočit třeba 4:2 a bylo by to ještě lepší. S výsledkem i výkonem jsem spokojen.“