4:0

(2:0)

2. kolo, Gambrinus liga 2013/14

SK Sigma Olomouc

Sestava domácí: Rada – Romera, Božič, Vorel, Vrzal – Malý, Gedeon, Hlinka (71. Kalouda) – Berger, Pospěch (84. Marek), Pázler (81. Albiach Néstor)

Sestava hosté: Zlámal – Koutný, Dreksa, Škerle, Vepřek – Falta (62. Schulmeister), Navrátil, Ordoš, Plšek (28. Šindelář), Petr – Lietava (81. Pospíšil)

• Branky: 5. Pospěch (Berger), 6. Pospěch (Berger), 49. Pospěch (Romera), 77. Pospěch (Berger). Karty: ŽK 73. Pospěch (DUK) – 31. Ordoš (OLO), 53. Lietava (OLO), 70. Vepřek (OLO)Rozhodčí: L. Kovařík – Dobrovolný, Mokrusch
  • Diváci: 1923
Čtyři branky v síti hostů a na listině střelců pouze jedno jméno, i tak by se dalo okomentovat dnešní utkání proti Sigmě Olomouc, kterou jsme porazili 4:0. Všechny branky vstřelil Zbyněk Pospěch, na tři z nich mu přihrál Tomáš Berger.

Luboš Kozel: "Mně se utkání hodnotí daleko lépe než to se Znojmem. Jsem rád, že do zápasu mužstvo vstoupilo s velkou aktivitou a snahou odčinit minulý výsledek. Byli jsme dneska maximálně efektivní, dobrou defenzivou jsme vybojovali v úvodu utkání dva míče a rovnou i dvakrát vstřelili branku. To nás uklidnilo a celý poločas jsme jasně dominovali na hřišti. Měli jsme trochu strach, jestli naše tempo vydržíme celý zápas, dalo se čekat, že v tomto počasí to úplně nepůjde, takže nám začátek druhého poločasu příliš nevyšel, ale naštěstí jsme si pomohli standardkou, kdy Zbyněk Pospěch potřeboval jen málo k tomu, aby míč dopravil za brankovou čáru. Tento třetí gól utkání rozhodl. Pak jsme se snažili bránit z bloku, hrát na rychlý protiútok a protože jsem byli důslední a nebezpeční až do konce, tak jsme jasně zvítězili."