3:0

(3:0)

17. kolo, Gambrinus liga 2011/12

FK Viktoria Žižkov

Sestava domácí: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Vrzal - Podrazký (63. Engelmann), Gedeon, Hanousek - Malý, Lietava (85. Marek), Pázler (75. Svatonský).

Sestava hosté: Ticháček - Bartl, Lafrance, Kropík, Tusjak - Sivrič (85. Nakamura), Valenta, Kotyza, Hílek, Jurčo (46. Milosavljev) - Bálek (75. Slodowy).

• Branky: 3. Pázler, 13. Podrazký, 17. Malý. Rozhodčí: R. Hrubeš - Jiřík, Zeman. ŽK: Lietava - Bartl, Valenta.
  • Diváci: 1254
P R A H A - Záložník Miroslav Podrazký se v 17. kole Gambrinus ligy dostal do sestavy All Stars Media, kterou sestavují přední sportovní redakce.

Miroslav Podrazký se v zápase s Viktorií Žižkov podílel na prvním gólu, když Jan Pázler dorazil do sítě jeho vyraženou střelu, a druhý gól sám vstřelil. Trefil se krásně do šibenice ze standardní situace.

Do ideální sestavy kola ho pak zařadilo sedm z devíti zúčastněných médií.

All Stars Media 17.kola

Berkovec (Slavia, 5 nominací) - Kúdela (Mladá Boleslav, 8), Latka (Slavia, 4), Fleišman (Liberec, 5) - Podrazký (Dukla, 7), Štajner (Liberec, 7), Horváth (Plzeň, 4), Breznaník (Liberec, 4) - Kerič (Sparta, 6), Lafata (Jablonec, 6), Bakoš (Plzeň, 9).

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Do 20. minuty bylo rozhodnuto o jeho osudu. Myslím, že to nebylo jen chybami soupeře, ale také kvalitním provedením z naší strany. Byly to hezké góly. S dalším průběhem tolik spokojený nejsem, protože už bychom měli mít kvalitu na to, abychom utkání dohráli ve větším klidu a možná také do většího gólového rozdílu. Hodně jsme ztráceli míče ve středu hřiště, v přechodové fázi. V přípravné fázi jsme nebyli trpěliví. Díky tomu se hrálo nahoru dolu, což bylo zbytečné. Projevilo se i to, že šlo o první utkání, předtím jsme tady byli jen dvakrát na trávě. Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že vyhrajeme 3:0, samozřejmě bych to bral všemi deseti. S výsledkem je stoprocentní spokojenost. Co se týče výkonu, prvních 25 minut sneslo přísné měřítko, poté, možná pod dojmem rozhodnutého stavu, už nebyla úroveň taková.“

Roman Nádvorník (trenér Žižkova): „Do zápasu jsme vstoupili velice špatně, během 17 minut jsme vytvořili tři individuální chyby a soupeř nás třikrát potrestal. První tři střely nám spadly do branky. Velice špatný úvod. Do 25. minuty jsme se z toho šoku vzpamatovávali. První poločas byl hodně špatný. Ve druhé půli jsme hru trochu srovnali. Myslím, že to bylo zajímavé i pro lidi, protože se hrálo nahoru dolu. Akorát mě mrzí, že jsme se ve druhém poločase neprosadili gólově a nedokázali zápas aspoň trochu zkorigovat.“