PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola

Sedmnáctka vyhrála první zápas na Zimním turnaji na Meteoru.

19. 1. 2015 | Redakce

Sedmnáctka vyhrála první zápas na Zimním turnaji na Meteoru.V rámci zimního turnaje na Meteoru se dorostenci do 17 let střetli se stejně starým týmem Meteoru. Po vlažnějším začátku začalo utkání nabírat na obrátkách a skončilo příznivým výsledkem pro Duklu 6:2.

Turnaj - Štěpničná, neděle 18. 1. 2015, 12:00
Meteor Meteor

Dukla Praha: Klimov - Joun, Kaník, Barták, Burget - Ulan, Šimek, Vyleta - Jardeky, Vlček, Vácha - Šťovíček, Melen, Šíma, Hosnedl, Pont.
Branky: 2x Hosnedl, 2x Vlček, Kaník, Burget.

Jan Skoupil: "Úvodní zápas zimního turnaje na Meteoru jsme odehráli se stejně starým domácím týmem. Utkání se celkově neodehrálo v nějak vysokém tempu, bylo vidět, že jde o první utkání na velkém hřišti po delší době. Postupem času se přeci jen začala projevovat naše individuální kvalita a v závěru utkání jsme domácí znatelně přehrávali. Ve hře však bylo i několik nedostatků - pomalá mezihra, slabé zapojení beků do ofenzivy a pasivita útočné trojice. Pochválit musím naopak stoperskou dvojici, která pracovala spolehlivě a byla silná v rozehrávce. Věřme, že se nám kádr začne postupně vyzdravovat a budeme moci týmově pracovat na našich nedostatcích."

Další utkání:

• Sobota 24. 01. 14:00 Motorlet (UMT Štěpničná)
  • Neděle 25. 01. 10:00 Tempo (UMT Štěpničná)