2:2

(2:0)

4. kolo, Gambrinus liga 2012/13

1.FC Slovácko

Sestava domácí: Rada – Hašek, Vorel, Božič, Vrzal – Malý (75. Kalouda), Gedeon, Borek – Berger, Přeučil (70. Pospěch), Pázler (87. Marek). Trenér: Luboš Kozel.

Sestava hosté: Melichárek - Trousil, Kuncl, Merlík, Kubáň - Volešák, Valenta, Daníček, Hlůpik(68. Fujerik) - Kerbr (89. Šturma), Kovář (75. Lukáš). Trenér: Jiří Dekař.

• Branky: 23. Hašek, 32. Pázler - 47. Kovář, 58. Volešák. ŽK: 36. Daníček, 66. Valenta, 90. Kuncl – 68. Vrzal. Rozhodčí: Jílek - Nádvorník, Štěrba.
  • Diváci: 1928
Po velmi povedeném prvním poločase si Dukla nakonec proti Slovácku připsala jeden bod po remíze 2:2.

„S prvním poločasem jsme mohli být spokojení, hráli jsme to, co jsme chtěli hrát. Myslím si, že soupeře jsme přehrávali, dali jsme krásný první gól, který nás uklidnil, a celý první poločas jsme soupeře nepustili do zakončení. Vstřelili jsme dvě branky, takže jsme šli do kabin za stejného stavu jako minule s Teplicemi. Stejně jako s Teplicemi jsme zdůrazňovali hráčům, že rozhodnuto není, že je důležitý vstup do druhého poločasu. Minulý týden se nám druhý poločas podařil, a teď jsme z prvního protiútoku inkasovali a pak přišla taková 20 minutovka, která z mého pohledu byla nepochopitelná, ač jsme vedli o gól, tak jsem na mužstvu viděl úplně zbytečnou nervozitu a měli jsme 15-20 minut, kdy jsme si nebyli schopní přihrát, a kazili jsme základní věci a z toho jsme potom rekrutovali druhý gól soupeře. Teprve od 65. minuty jsme se začali dostávat k naší hře a soupeře tlačit, hru jsme zjednodušili, ale bohužel šance neproměnili, a tak utkání skončilo remízou, z čehož jsme zklamaný,“ uvedl trenér Luboš Kozel po utkání.