1:2

(1:1)

3. kolo, Česká liga žáků U14B 2015/16

Meteor Praha

Sestava domácí: Štefan, Mejdr, Noll, Ladislav (35. Greguš), Hypius, Kleček (50. Neruda), Kočí, Šebrle (35. Mlejnek), Helík, Šátek, Novotný A. (35. Novotný J.).

• Branky: 22. Helík.
    Asistence: 22. Šátek, 22. Ladislav
Chladné počasí přivítalo na Ruzyni tým Meteoru. Po vyrovnaném průběhu utkání, kdy jsme to byli spíše my, kdo měl více ze hry, jsme nakonec prohráli 1:2. Tým Meteoru poctivě a velmi dobře bránil a my jsme se nedokázali výrazněji střelecky prosadit.

Trenér Pavel Sedláček: „Další kolo v žákovské lize přivedlo do Ruzyně tým Meteoru. Hra byla vyrovnaná, oba týmy se snažily o kombinační fotbal, ale přesto jsme to spíše byli my, kdo víc kombinoval a držel míč. Kluci předváděli dobré akce, ale chyběla tomu lehkost a klid v zakončení, ale v jiných situacích zase větší důraz a hlad po gólu. V prvním poločase jsme měli podařenou desetiminutovku, na jejímž závěru se nám podařilo vstřelit gól. Bohužel jsme ještě do poločasu inkasovali a krátce po přestávce dostali ze standardky druhou branku. Meteor hrál důrazně a velmi dobře a organizovaně bránil a my už jsme se do konce utkání nedokázali gólově prosadit. Blahopřejeme meteorským k vítězství a děkujeme všem rodičům a ostatním divákům za tradiční velmi hezkou atmosféru, kterou svým povzbuzováním vytvořili.“